Aldar Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae­- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille kaubamärgid on kõigile tuttavad SuperAlko, CityAlko, Sadama Turg, Aldar Market ja Kochi Aidad.

Meie kauplused asuvad Eesti suuremates linnades, sealhulgas mitmes Tallinna kaubanduskeskuses, Tartus Sõbrakeskuses ja Rakveres Kroonikeskuses ning alates selle aasta oktoobrist ka Lätis Ainažis ja Valkas. Mõlemas Läti kaupluses on müügipinda üle 1000  ja valik mitmekesine ning hinnad soodsad.

Hetkel kuulub Aldar Eesti ketti 20 alkoholimüügile spetsialiseerunud kauplust – 9 CityAlko ja 9 SuperAlko nime all.

CityAlko teab, et “Kvaliteet maitseb!”. Tahame selgelt eristuda teistest alkoholikauplustest ja soovime pakkuda teadlikule kliendile alati kvaliteetset sortimenti meeldivas ostukeskkonnas.

Tooted on valitud suure hoole ja armastusega, et tagada igale kliendile kvaliteetne maitseelamus. Kauplustest leiab ka Aldar Eesti omatoodangut.

Lisaks spetsiaalselt valitud toodetele pakume osturõõmu meeldivas ostukeskkonnas, mis on inspireeritud hubasest veinikeldrist. Püüame olla oma välisilmes diskreetsed ja teeninduses tõelised professionaalid.

Lähtume sellest, et alkohol on tarkade inimeste jook.