Kontrolli, milline kuller toimetab tellimuse Sinu aadressile.Vajuta siia!

Aldar Eesti OÜ on Eesti kapitalil põhinev jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte, mille kaubamärgid on SuperAlko, CityAlko, Sadama Turg, Aldar Market, Aldar Cash&Carry ja Kochi Aidad.

Meie kauplused asuvad Eesti suuremates linnades, sealhulgas Tallinna, Tartu, Rakvere, Võru, Jõhvi…jne kaubanduskeskustes, Meie piirikauplused tegutsevad Super Alko kaubamärgi all Eestis, Lätis ja Poolas

Hetkel kuulub Aldari ketti 42 SuperAlko, CityAlko ja Aldar Market nime all tegutsevat kauplust.

“Kvaliteet maitseb!”. Tahame selgelt eristuda teistest alkoholikauplustest ja soovime pakkuda teadlikule kliendile alati rikkalikku sortimenti meeldivas ostukeskkonnas.

Tooted on valitud kogu maailmast hoole ja armastusega, et tagada igale kliendile parim valik ja kvaliteetne maitseelamus. Meie kauplustest leiad ka Aldar Eesti eksklusiivseid kaubamärke..

Lisaks spetsiaalselt valitud toodetele, pakume osturõõmu meeldivas ostukeskkonnas, mis on inspireeritud hubasest veinikeldrist. Püüame olla oma välisilmes diskreetsed ja teeninduses tõelised professionaalid.

Kontakt

OÜ ALDAR EESTI
Sinu arvamus ning ettepanekud on meile tähtsad!

Soovime alati oma kauplusi veel paremaks muuta ja ootame sinu tagasisidet või heade rendipindade pakkumisi edukates kaubanduskeskustes.

Võta meiega ühendust kontaktivormi kaudu või e-posti teel info@aldar.ee

Võta meiega ühendust!

Tule tööle

Heade inimeste töösoovi kuulame alati ära! Kui otsid tööd, siis saada meile oma lühike iseloomustus koos varasema töökogemuse tutvustuse ja töösoovi kirjeldusega. Ära unusta lisada CV-d!

Materjale ootame eesti keeles e-mailile info@aldar.ee

Vabad töökohad CityAlko ja SuperAlko kauplustes: