Kontrolli, milline kuller toimetab tellimuse Sinu aadressile.Vajuta siia!

CityAlko ja SuperAlko kauplused
City Alko

TALLINN

Arsenali CityAlko

Erika 14, 10416 Tallinn

cityalko.arsenali@aldar.ee

55670419

facebook

Mustakivi CityAlko

Mustakivi tee 17, Tallinn

cityalko.mustakivi@aldar.ee

55673329

facebook

SadaMarketi CityAlko

Kai 5/Sadama 6, Tallinn

cityalko.sadamarket@aldar.ee

55679902

facebook

Magistrali CityAlko

Sõpruse pst 201/203, Tallinn

cityalko.magistrali@aldar.ee

55673104

facebook

Tondi CityAlko

Tammsaare tee 62, Tallinn

cityalko.tondi@aldar.ee

55679336

facebook

Raudalu CityAlko

Viljandi mnt 41, Tallinn

cityalko.raudalu@aldar.ee

55675125

facebook

HARJUMAA

Viimsi CityAlko

Sõpruse tee 9, Haabneeme

cityalko.viimsi@aldar.ee

55676733

facebook

IDA-VIRUMAA

Ahtme CityAlko

Puru tee 77, Ahtme

cityalko.ahtme@aldar.ee

55670109

facebook

Vironia CityAlko

Järveküla tee 50, Kohtla-Järve

cityalko.vironia@aldar.ee

55677856

facebook

Kiviõli CityAlko

Uus tn 1, Kiviõli

cityalko.kivioli@aldar.ee

5671099

facebook

Pargi CityAlko

Puru tee 1, Jõhvi

cityalko.pargi@aldar.ee

55673818

facebook

TARTU

Sõbra CityAlko

Võru 55F, Tartu

cityalko.sobra@aldar.ee

55677802

facebook

PÄRNU

Pärnu CityAlko

Pikk 12A, Pärnu

cityalko.parnu@aldar.ee

55674209

facebook

Kaubamajaka CityAlko

Papiniidu 8, Pärnu

cityalko.kaubamajakas@aldar.ee

55671097

facebook

RAKVERE

Krooni CityAlko

F.G Adoffi 11, Rakvere

cityalko.krooni@aldar.ee

55678611

facebook

VÕRU

Võru CityAlko

Kooli 6, Võru

cityalko.voru@aldar.ee

55679075

facebook
Super Alko

TALLINN

Magdaleena SuperAlko

Pärnu mnt 107/109, Tallinn

superalko.magdaleena@aldar.ee

55672339

facebook

SuperAlko Cash & Carry

Lootsi 6, Tallinn

info@viinarannasta.ee

55560021

facebook

Nõmme SuperAlko

Turuplats 5/7, Tallinn

superalko.nomme@aldar.ee

55673780

facebook

SuperAlko Kochi Aidad

Lootsi 10, Tallinn

info@viinarannasta.ee

55560021

facebook

Linnamäe SuperAlko

Linnamäe tee 17, Tallinn

superalko.linnamae@aldar.ee

55671435

facebook

TARTU

Anne SuperAlko

Kaunase pst 81A, Tartu

superalko.anne@aldar.ee

55670380

facebook

Rüütli SuperAlko

Rüütli 4, Tartu

superalko.ryytli@aldar.ee

55678805

facebook

PÄRNU

Mai SuperAlko

Metsa 13, Pärnu

superalko.mai@aldar.ee

5556 6803

facebook

KURESSAARE

Kuressaare SuperAlko

Pihtla tee 24, Kuressaare

superalko.kuressaare@aldar.ee

55671269

facebook

HAAPSALU

Haapsalu SuperAlko

Lihula mnt 3, Haapsalu

superalko.haapsalu@aldar.ee

55671035

facebook

VILJANDI

Viljandi SuperAlko

Leola 14A, Viljandi

superalko.viljandi@aldar.ee

55677884

facebook
Super Alko Latvia

VALKA

Valka SuperAlko

Raiņa iela 3, Valka

superalko.valka@aldar.lv

facebook

IKLA/AINAŽI

Ikla/Ainaži SuperAlko

Darza iela 1, Ainaži

superalko.ainazi@aldar.lv

facebook

MURATI/VECLAICENE

SuperAlko Murati

"VECLAICENES RKP", Veclaicenes pagasts, Aluksnes novads.

superalko.murati@aldar.lv

facebook

IMANTA

Imanta SuperAlko

Anniņmuižas bulvāris 80-66, Imanta, Riia

Superalko.imanta@aldar.lv

facebook